Trawialnia.eu - lider rynku w zakresie trawienia i pasywacji stali nierdzewnych | 20 lat na rynku!
Język / Language

Technik czyszczenia

Tarnowskie Góry
Trawialnia.eu jest wiodącym dostawcą produktów i usług do chemicznej obróbki metali.

W związku z rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Tarnowskie Góry, Polska
Pełny etat
B2B lub UoP

Opis stanowiska:

Praca na stanowisku jest pracą fizyczną, która polega na obróbce chemicznej elementów w wannach z kąpielami trawiącymi oraz ich myciu wodą pod ciśnieniem.

Wymagania:

  • praca 2 zmianowa
  • sprawność fizyczna
  • dokładność i sumienność
  • umiejętności pracy w zespole
  • dyscyplina w przestrzeganiu przepisów BHP
  • gotowość do pracy z odczynnikami chemicznymi

    Nie wymagamy doświadczenia – przekażemy Ci niezbędną wiedzę!

Oferujemy:

  • pracę w firmie będącej liderem na rynku
  • umowę o pracę
  • stabilne zatrudnienie i nastawienie na długofalową współpracę
  • posiłki regeneracyjne i świadczenie urlopowe
  • możliwość doszkalania się (szkolenia, kursy)
  • bonus świąteczny
  • wydłużona przerwa śniadaniowa
  • program rekomendacyjny
  • ubezpieczenie grupowe

Jeżeli masz jakieś pytania - napisz do nas na: rekrutacja@chimimeca.pl

CV prosimy przesyłać poprzez formularz na stronie lub osobiście w siedzibie firmy.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.