trawialnia-eu-logotyp
Usługi

Inspekcja zbiorników

Wyjazdowa
Dobra jakościowo produkcja, pracująca bez zakłóceń, to taka, która dopięta jest nie tylko pod kątem poprawności receptury, ale zadbana od strony technicznej, u podstaw.

Jak to się dzieje, że konkurencja uruchamia linię produkcyjną na czas, a każda seria kosmetyków, leków, czy innych wymagających towarów jest zgodna ze standardami czystości?

Dobry manager jest jak kucharz. Wie, że wszystkie naczynia do nowej potrawy muszą być krystalicznie czyste. I taka może być linia produkcyjna w Twojej firmie

Zadbaj o czystość
i sterylność procesu produkcji

Technicy pracujący dla Trawialnia.eu, to zespół specjalistów, dokonujący szczegółowej inspekcji zbiorników oraz urządzeń w branży chemicznej, browarniczej, farmaceutycznej, czy zawsze tam, gdzie liczy się wysoka jakość czystości produkcji.
Skontaktuj się

Działamy według dopracowanych
i bezpiecznych procedur zgodnych
z certyfikacją ISO

Nasz zespół szczegółowo przyjrzy się powierzchni
zbiorników i instalacji , aby:

Wykryć korozję

Dokonamy oceny wizualnej powierzchni, a także wykonamy dokumentację fotograficzną uszkodzeń, ubytków, wżerów oraz rys i osadów.

Dokonać pomiaru potencjałów powierzchni

Zanim przejdziemy dalej, dokonamy pomiaru oraz analizę zmian potencjałów na powierzchni zbiorników, a także przeprowadzimy analizę chropowatości.

Wykonać szczegółową dokumentację techniczną oraz dalsze wytyczne

Wykonamy szczegółową analizę uszkodzeń i wżerów, by zaproponować optymalne rozwiązanie ich naprawy.

W razie potrzeby zajmiemy się profesjonalnie oczyszczeniem zbiorników

Naszym klientom oferujemy specjalistyczne mycie i usuwanie wszelkich osadów ze zbiorników, a także orurowania linii produkcyjnej. Usługę wykonamy szybko oraz z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa.

Skontaktuj się z nami
i przedstaw swoje potrzeby

Przyjedziemy na konsultację i ocenimy stan techniczny Twojej linii produkcyjnej. Dokonując przeglądu co pół roku lub raz na rok, możesz mieć pewność, że wszelkie zanieczyszczenia i osady mogące wytrącić się ze stali nierdzewnej takie, jak metale ciężkie, będą na czas
usunięte.

My dbamy o Twoją aparaturę, Ty cieszysz się świetnym produktem wysokiej jakości.

To już najwyższy czas!
Skontkatuj się z nami

Wspólnie zadbamy o Twój zakład i bezpieczeństwo produkcji.
Skontaktuj się
O firmieStrefa wiedzyKariera
Copyright © 2023 Chimimeca Polska Sp z o.o