Trawialnia.eu - lider rynku w zakresie trawienia i pasywacji stali nierdzewnych | 20 lat na rynku!
Język / Language
Usługi

DEROUGING STALI NIERDZEWNEJ

Wyjazdowa
Zależy Ci na jakości i czystości produktu końcowego? Chcesz pozbyć się rdzawych zanieczyszczeń ze ścian zbiorników i rur? Mamy dla Ciebie rozwiązanie. Derouging pozwoli Ci utrzymać czystość we wszystkich systemach ze stali nierdzewnej (zbiorniki, rurociągi).
trawialnia-eu-uslugi-derouging

Regularne korzystanie z naszych usług jest gwarancją czystości produktu

Z naszego doświadczenia wynika, że derougingu urządzeń i aparatury należy dokonać średnio co 6-12 miesięcy, aby zapobiec powstawaniu warstwy zanieczyszczeń, których nie można usunąć korzystając z fabrycznych systemów mycia.

Możesz nam powierzyć to zadanie. Zaopiekujemy się techniczną obsługą urządzeń produkcyjnych, przyjeżdżając zawsze na czas, by zapobiegać wszelkim zanieczyszczeniom.

Oszczędzasz czas, a także pieniądze, ponieważ wykonamy zadanie kompleksowo

Korzystamy ze sprawdzonych rozwiązań, które udoskonalamy od 20 lat. Rouging może być bardzo uciążliwy w każdym procesie produkcyjnym. Warto zatem dbać o swoje urządzenia i czyścić je, aby nie zaburzyć pracy całego zakładu, poprzez niedziałającą linię, zbiornik czy urządzenie.

Proces derougingu to kilkuetapowe działanie, które polega na zastosowaniu różnych substancji podczas czyszczenia, a także późniejszego płukania.
Skontaktuj się

Możesz uniknąć konieczności utylizacji całej serii produktu

Dajemy gwarancję naszej skuteczności, którą potwierdzamy dodatkowymi badaniami.

Etap 1

Polega na usunięciu oraz oczyszczeniu wszelkich osadów i zabrudzeń.

Etap 2

To neutralizacja i dokładne płukanie po fazie czyszczenia.

Etap 3

To pasywacja końcowa z użyciem specjalnego środka.

Etap 4

Płukanie z fazy pasywacji i pomiary fizykochemiczne na powierzchni.

Etap 5

Zebranie wszystkich odpadów do utylizacji.

Korzystając z rozwiązań Trawialnia.eu możesz być pewien, że dopełniamy wszystkich procedur.

Działamy w 100% bezpiecznie dla zdrowia Klientów, pracowników, a także dla środowiska.Oferujemy nie tylko skuteczne czyszczenie i konserwację instalacji ze stali nierdzewnej, ale też oddajemy do utylizacji ciecze powstałe w procesie oczyszczania.Ponadto utrzymujemy wysokie standardy świadczonych usług, a co za tym idzie, możesz być pewny, że instalacja została dobrze oczyszczona.Derouging ma na celu przywrócenie powierzchni stali nierdzewnej do pierwotnego stanu, co poprawia nie tylko estetykę, ale również jej trwałość i wytrzymałość. Jest to ważny proces w wielu branżach takich, jak: przemysł farmaceutyczny, kosmetyczny, spożywczy czy chemiczny.Jeśli i Ty chciałbyś usunąć rouging, to skontaktuj się z nami! Dojeżdżamy do naszych Klientów i podejmujemy się nawet najcięższych zleceń. Zaufaj specjalistom – zaufaj Trawialnia.eu!Rouging stali nierdzewnej jest problemem wielu systemów w fabrykach między innymi farmaceutycznych czy kosmetycznych. Zanieczyszczenie może prowadzić do znacznych strat oraz zanieczyszczenia produktów. Po ok. 6 - 12 miesiącach pracy systemów ze stali nierdzewnej, na wewnętrznych powierzchniach rurociągów i zbiorników, można zauważyć często czerwonawo-brązowe, rdzawe zanieczyszczenia powierzchniowe, które są nie do usunięcia zwykłymi środkami. Niestety nawet regularnie używanie fabrycznych systemów CIP (Clear in Place) nie pomoże zwalczyć problemu.Zazwyczaj nie ma jednej przyczyny powstawania tego zjawiska. Główne należą do produktów używanych do uzdatniania wody, zawartości zanieczyszczeń przepływającego medium (np. zabrudzenia w transporcie surowców do fabryki, podczas załadunku), zawartości chlorków i pH produktu, jak i wykończenia powierzchni rurociągów czy zbiorników.Najczęstsze problemy wynikające z rougingu:
  • produkty mogą zostać skażone przez cząstki tlenków metali;
  • problemy związane z produktem końcowym – odbarwienia czy zmiana koloru produktu;
  • możliwość wystąpienia mikrokorozji na powierzchni stali nierdzewnej;
  • występowanie zmiany chropowatości i powstanie biofilmu, co prowadzi do niebezpiecznego zanieczyszczenia bakteryjnego.
Specjalizująca się w technikach powierzchniowych TRAWIALNIA.EU opracowała procedury czyszczenia rougingu w systemach produkcji wody ultraczystej, rurociągach, zbiornikach i urządzeniach procesowych.
ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA?

Nasz zespół doświadczonych specjalistów jest gotowy do współpracy!

Wspólnie zadbamy o Twój zakład i bezpieczeństwo produkcji.
Skontaktuj się z nami
Copyright © 2023 Trawialnia.eu.

Wszelkie prawa zastrzeżone